KURUMSAL

Hayalinizin Ötesinde Tasarımlar

Yerlikaya Mobilya Kurulduğu günden bugüne Kaliteli ürün, kaliteli ve zamanında üretim, Ekonomik fiyatlandırma ve koşulsuz müşteri anlayışıyla 20 yılın bilgi ve birikimini sizlerle paylaşmaktadır. Aynı hizmet ve üretim anlayışıyla sektörün lider firmalarından biri olma yolunda kararlılıkla devam etmektedir.

Yerlikaya Mobilya Dünyadaki en son mobilya tasarım trendlerine uygun, dayanıklı, anti bakteriyel, kanserojen madde içermeyen, kullanım kolaylığı ve ergonomik yapısı üst düzeyde, her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kısaca yaşadığınız mekanlara değer katacak mobilya ürünler üretmekte ve bunları sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Yerlikaya Mobilya Müşteri beklentilerinin tam anlamıyla karşılanmasını temel amaç edinen, ortaklarına reel kazanç sağlayan, tedarikçi ilişkilerini dengeleyen, çalışanlarını bilgilendirip yetkilendirmesini ve takım çalışması ve güncel eğitimler ile süreçlerin sürekli iyileştirilmesini hedefleyen, kaliteli üretimin devamlılığını sağlayarak toplumsal sorumluluklarını yerine getiren,  çevresine saygılı üretim ve yönetim ile hedeflenen kalitede, zamanında ve hatasız olarak sunmak kalite politikamızdır.

Ayrıca Ölçülebilir nitelikler, Her müşteri için standart uygulama,Güvenilir verilere dayalı hizmet sunmak, Satış öncesi ve sonrası müşteri hizmetleri, Bilgi paylaşımı, Ulusal ve uluslararası kalite belgelerine sahip ürünlerin pazarlanması amaç ve uygulamalarımızdan bazılarıdır.

Konusunda uzman personeli, üretim hattındaki son model makina ve ekipmanları ile Yerlikaya Mobilya; Mutfak mobilyaları, Genç odası mobilyaları, çocuk odası mobilyaları, banyo mobilyaları, Yatak odası mobilyaları, raydolap uygulamaları ile mobilya ve ahşap tabanlı özel projelerinde size özel çözümler sunmaktadır.